Пакет подарунковий Ведмедик 17,5х23х10 см (4820112568245)
Подарунковий пакет Ведмедик 17,5×23×10 см - милий та затишний варіант для пакування подарунків. Чарівний дизайн із зображенням ведмедика додасть теплоти та створить святковий настрій. Підходить для подарунків середнього розміру, виготовлений із міцних матеріалів. Зручні ручки забезпечують зручне використання. Ідеальний вибір для дітей та дорослих на будь-яке свято!
Характеристики
Тип: пакет
Призначення: для упаковки подарунків
Розміри: 17,5х23х10 см
Країна виробник: Україна
Гарантуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару та тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті та отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укрпошта) по Україні.
Ми маємо широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте на посилання, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Накладений платіж, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 175 мм |
- Ціна: 27 ₴




