Губка-скребок для тефлону Chisto 1 шт (4823098413783)
Губка-скребок Chisto для тефлону - атрибут, який значно спростить миття посуду.
Особливості:
- легко і швидко справляється зі стійкими забрудненнями на делікатних поверхнях, що не залишають подряпин;
- відрізняється високою зносостійкістю та корозійною стійкістю;
- проста у використанні.
Характеристики
Тип: губка-скребок
Призначення: для тефлону
Бренд: Chisto
Країна виробник: Україна
Кількість в упаковці: 1 шт.
Гарантуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару та тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті та отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укрпошта) по Україні.
Ми маємо широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Накладений платіж, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Chisto |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | |
| Матеріал основи | металізована поліетилентерефталатна нитка, пінополіуретан |
- Ціна: 26 ₴




