Губка-шкребок для нержавійки Chisto 1 шт
29 ₴
- В наявності
- Код: 004175
- +380 (98) 573-27-27
Губка-шкребок для нержавійки Chisto 1 шт (4823098413790)
Губка-шкребок для нержавіючої сталі Chisto — це важливий елемент у догляді за посудом з нержавіючої сталі та кухонними поверхнями. Виготовляється із спеціального матеріалу, який не ушкоджує поверхню, ефективно видаляє залишки їжі, жир, а також інші стійкі забруднення. Перевагою є те, що виріб не залишає подряпин, не вбирає неприємних запахів, підходить для тривалого використання. Комфортний розмір товару дозволяє якісно та надійно утримувати губку в руці. У комплект входить 1 штука будь-якого кольору.
Характеристики
Тип: губка-шкребок
Призначення: для нержавійки
Бренд: Chisto
Країна виробник: Україна
Кількість в упаковці: 1 шт.
Гарантуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару та тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті та отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укрпошта) по Україні.
Ми маємо широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Накладений платіж, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Виробник | Chisto |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 29 ₴




