Губки кухонні 5+1 шт Chisto Кавун
40 ₴
- В наявності
- Код: 004171
- +380 (98) 573-27-27
Губки кухонні 5+1 шт Chisto Кавун (4823098407515)
Губки кухонні Chisto Кавун добре справляються з будь-якими забрудненнями.
Особливості:
- видаляють стійкі забруднення;
- дбайливо очищають без миючих засобів;
- хвиляста поверхня добре справляється із брудом.
Характеристики
Тип: губки кухонні
Призначення: для миття посуду
Бренд: Chisto
Країна виробник: Україна
Кількість в упаковці: 6 шт.
Гарантуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару та тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті та отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укрпошта) по Україні.
Ми маємо широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Накладений платіж, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Середньої жорсткості |
| Основне призначення | Для посуду |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 35 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Виробник | Chisto |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 40 ₴




