| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.075 |
| Висота великого кільця | 20mm |
| Висота малого кільця | 58mm |
| Діаметр великого кільця | 60mm |
| Діаметр малого кільця | 30mm |
| Зуби великого кільця | прямі |
| Зуби малого кільця | прямі |
| Кількість зубів великого кільця | 24 |
| Кількість зубів малого кільця | 8 |
| Тип шестерні | з валом |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 134 ₴




