| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вид запчастини | Тен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 340mm |
| Потужність | 1150W |
| Призначення | для духовки |
| Напруга | 230V |
| Тип установки | нижній |
| Ширина | 345mm |
- Ціна: 415 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вид запчастини | Тен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 340mm |
| Потужність | 1150W |
| Призначення | для духовки |
| Напруга | 230V |
| Тип установки | нижній |
| Ширина | 345mm |