Двигун для пилососа D=130/75 mm H = 25/119 mm 1800 W (з виступом) Domel 440.3.608 Philips
3 445 ₴
- Немає в наявності
- Код: 432200699041
- +380 (98) 573-27-27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domel |
| Вид запчастини | Двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.381 |
| Висота | 119 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 130 mm |
| Потужність | 1800 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Да |
| Тип прибирання | Суха |
- Ціна: 3 445 ₴




