Амортизатор для пральної машини Bosch 00702567 (100N) Cima
Амортизатор – один з комплектуючих елементів для пральної машини. Він гасить вібрації пристрою під час його роботи. При віджимі на високих обертах барабан обертається дуже швидко, в результаті чого пралка починає сильно вібрувати. Без додаткового амортизуючого ефекту машинка зсувалася б зі свого місця. Причиною несправності амортизатора може стати знос прокладок при частій експлуатації пристрою, неправильна транспортування приладу. Також з часом ця деталь руйнується, втрачаючи свої властивості. При зносі амортизаторів виникає стукіт, підвищена вібрація. Якщо вчасно не розпочати заміну зношених амортизаторів, в такому випадку можуть пошкодитися підшипники, манжети люка, пружини і багато інші важливі комплектуючі пралки.
Параметри
Тип: Амортизатор
Колір: Чорний
Виробник: Амортизатор
Сила ньютонів: 100N
Гарантируем 14 дней обмен, возврат. 100% качества товара и долгое время эксплуатации.
Покупайте качественный товар у нас на сайте и получайте очень быструю доставку (Нова почта, Укр-почта) по Украине.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Післяплата, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 152 ₴









