
Амортизатор для пральної машини Samsung DC66-00343D (80N) Ansa
145 ₴
- В наявності
- Код: 001569
- +380 (98) 573-27-27
Амортизатор для пральної машини Samsung DC66-00343D (80N) Ansa
Амортизатор 80N Samsung DC66-00343D — одна з деталей для пральної машини. Вона позбавляє цей пристрій від трясіння під час прання та під час віджимання білизни. Амортизатор гасить коливання, що виникають у процесі роботи, захищаючи в такий спосіб від руйнування дорогі деталі машинки. Ознаками зламання амортизаторів можуть бути сильні вібрації пристрою, поява скретажу та гуркоту під час прання. Такі деталі можуть вийти з ладу через природний знос, оскільки вони в міру експлуатації пералки поступово втрачають свої властивості. Також вони можуть пошкодитися в разі неправильного встановлення машинки. Рекомендується замінювати амортизатори в парі, підбираючи їх під модель свого пристрою.
Характеристики:
Тип: Амортизатор
Призначення: Для пральних машин
Опір під час роботи: 80 N
Цвет: Сірий
Виробник: ANSA
Країна-виробник: Туреччина
Торгова марка: Samsung
Оригінальні коды: Samsung: DC66-00343D, Samsung: DC66-00531C, Samsung: DC66-00421B
Гарантми використовуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару та довгий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті та отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр-пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Накладений платеж, самовоз, онлайн оплата картою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANSA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 145 ₴




