Амортизатор для пральної машини Samsung DC66-00343J (80N) Ansa
Амортизатор ANSA 80N сумісний з Samsung DC66-00343J – деталь, що входить в конструкцію пральної машини, яка гасить коливання, що виникають при пранні і віджиманні білизни. Під час прання барабан пральної машини з-за швидкого обертання створює потужну вібрацію. Щоб нейтралізувати її, встановлюються спеціальні деталі – амортизатори. Захищаючи інші деталі машинки від передчасного зносу, амортизатори поступово втрачають свої властивості. Про те, що амортизатори пошкоджені, може сигналізувати специфічний шум, що з'являється під час роботи пристрою, сильний стукіт всередині його корпусу. Виявивши такі звуки, потрібно перевірити, в якому стані знаходяться амортизатори. Вийшов з ладу амортизатор замініть новим, підбираючи його під модель пральної машини.
Характеристики:
Тип: Амортизатор
Призначення: Для пральних машин
Сила опору: 80 N
Виробник: ANSA
Колір: Чорний
Торгова марка: Samsung
Оригінальний код: Samsung: DC66-00343J
Гарантируем 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару і тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті і отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Післяплата, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANSA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 108 ₴







