


Амортизатор для пральної машини Whirlpool 461971421771 (125N) Cima
158 ₴
- В наявності
- Код: 001554
- +380 (98) 573-27-27
Амортизатор для пральної машини Whirlpool 461971421771 (125N) Cima
Потрібен оригінальний амортизатор для пральної машини Whirlpool ? Значить ви знайшли те, що шукали! Представляємо вашій увазі комплектуючу запчастину, яка випускається з оригінальним кодом 461971421771. Це надійне, міцне виріб, який підвищує стійкість СМА і гасить вібрації, що виникають під час роботи побутового приладу. Дана деталь складається з пластмасових і металевих елементів, які зібрані в єдиний механізм. Це шток, циліндр, прокладка, поршень, втулка і поворотна пружина. Перед замовленням амортизатора подивіться параметри старої запчастини, переконайтеся, що нова деталь точно підійде за розмірами до вашого побутового приладу. Вкажіть всі необхідні дані для замовлення амортизатора нашому менеджеру і отримайте швидку доставку у ваше місто проживання.
Параметри
Відстань між осями кріплення в розтягнутому стані: 250 мм;
Відстань між осями кріплення в складеному стані: 165 мм;
Опір при роботі: 125 Ньютон;
Тип: палець/засувка.
Гарантируем 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару і тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті і отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Післяплата, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suspa |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 13 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Сила тертя | N 90 |
- Ціна: 158 ₴




