Амортизатор (короткий) для пральної машини Indesit, Ardo 499006400 (250N) AKS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Indesit |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 149 ₴









