Амортизатор для пральної машини Samsung DC66-00343K (60N) Original
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 130 ₴







