Амортизатор для пральних машин Gorenje. Поставляється в комплекті двох штук. Код на амортизаторі: 111818. Сила тертя 120N, довжина 185мм, металева втулка з внутрішнім діаметром 8мм, гумова втулка внутрішній діаметр 12мм. Виробництва компанії SUSPA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suspa |
| Країна виробник | Чехія |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 142 ₴











