Амортизатор для пральної машини Beko 2816870200 (110N) AKS
105 ₴
- В наявності
- Код: 001516
- +380 (98) 573-27-27
Амортизатор для пральної машини Beko 2816870200 (110N) AKS
Амортизатор 110N Beko 2816870200 – та деталь, яка не дозволить пральній машинці надмірно вібрувати в процесі роботи і переміщатися по підлозі. Комплектуючий відповідає за те, щоб включена СМА менше шуміла і приносила якомога менше незручностей. Цей товар оригінального виробництва легко замінить зношену або зламану деталь, а також поверне пралці безшумність і м'якість. Звичайно, звук пралки у включеному стані залежить не тільки від амортизації. На гул і шум часто впливає тип барабана, стан підшипників, пояса та інших частин. Однак саме амортизатор гасить основну частину вібрації, не дозволяючи обладнання «скакати» по кімнаті.
Параметри
Виробник: BEKO.
Відстань між осями кріплення в розтягнутому стані: 250 мм.
Відстань між осями кріплення в складеному стані: 170 мм.
Опір при роботі: 110 N.
Тип: Палець/Пальця.
Гарантуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару і тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті і отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Післяплата, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 105 ₴











