
Тен для пральної машини SKL 1950 W 195 мм гнутий (З отвором) Ardo
407 ₴
- В наявності
- Код: 000777
- +380 (98) 573-27-27
Тен для пральної машини SKL 1950 W 195 мм гнутий (З отвором) Ardo
Тен це нагрівальна деталь СТУ. Його основне завдання нагріти воду необхідної температури. У різних моделях він може бути розташований всіляко. У деяких машинах він перебуває з передньої сторони, у деяких з задньої. В обох випадках нагрівальний елемент кріпиться в нижній частині бака. Довжина вимірюється від фланця до крайньої точки нагрівального елемента. Допустима розбіжність між старим і новим тенами 2 мм як у більшу, так і у меншу сторону.
Характеристика
| Загальна довжина: | 209 мм (± 2 мм) |
| Довжина нагрівального елемента: | 195 мм ± 2 мм) |
| Ширина нагрівального елемента: | 8,5 мм (± 2 мм) |
| Розміри ущільнювача: | 29/70 мм (± 1 мм) |
| Внутрішній прогин: | 110 мм (± 2 мм) |
| Ширина фланця: | 28 мм. (± 2 мм) |
| Потужність: | 1950 W. |
| Виробник: | SKL |
| Отвір під датчик: | Немає |
| Підключення: | 1+1 |
| Особливості: | 30°*50 мм |
| Сумісність: | ARDO та ін. |
- Перепади напруги в електромережі, які часто виводять з ладу всю електроніку в будинку.
- Перегрів електронагрівача з-за щільного скупчення накипу на ТЕНІ.
- Погано функціонуючий модуль управління призводить до збою завдань системи і неправильного режиму роботи трубчастого електронагрівача.
- Невірне підключення пральної машини до мережі і системи зливу.
- Несправний термостат. Несправне функціонування термостата може призвести до того, що ТЕН буде перегріватися і працювати з перевантаженнями.
- Характерний запах гару.
- Спочатку роботи пральної машинки вибиває пробки.
- Пральна машинка не нагріває воду.
- Вимикається без причини, не набирає воду.
- Погано виконує свою основну функцію-функцію прання.
Гарантуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару і тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті і отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Післяплата, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Вид запчастини | Тен |
| Стан | Новий |
- Ціна: 407 ₴




