| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Вид запчастини | Тен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 345mm |
| Потужність | 2700W |
| Призначення | для духовки |
| Напруга | 230V |
| Тип установки | верхній (гриль) |
| Ширина | 365mm |
- Ціна: 1 499 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Вид запчастини | Тен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 345mm |
| Потужність | 2700W |
| Призначення | для духовки |
| Напруга | 230V |
| Тип установки | верхній (гриль) |
| Ширина | 365mm |