
Шестерня з валом для м'ясорубки D=26(20внутр.)/87, H=36/21(57), Z=8внутр./57 Белвар
153 ₴
- Немає в наявності
- Код: 721347002
- +380 (98) 573-27-27
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Белвар |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.074 |
| Висота великого кільця | 21mm |
| Висота малого кільця | 36mm |
| Діаметр великого кільця | 87mm |
| Діаметр малого кільця | 26mm |
| Зуби великого кільця | прямі |
| Зуби малого кільця | прямі |
| Кількість зубів великого кільця | 57 |
| Кількість зубів малого кільця | 8 |
| Загальна висота | 57mm |
| Тип шестерні | з валом |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 153 ₴




