| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Вид запчастини | Двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.187 |
| Висота | 175 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 144 mm |
| Потужність | 1200 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Немає |
| Тип прибирання | Волога |
- Ціна: 1 752 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Універсал |
| Вид запчастини | Двигун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.187 |
| Висота | 175 mm |
| Діаметр крильчатки вентилятора | 144 mm |
| Потужність | 1200 W |
| Наявність виступу ("спіднички") | Немає |
| Тип прибирання | Волога |