Амортизатор для пральної машини LG AGM72924802
Амортизатор разом з кріпленням LG AGM72924802 – міцна і незамінна для роботи пральної машинки деталь. Комплектуючий виконано з комбінованих матеріалів, що гарантують надійність і одночасну гнучкість. Металева частина не дозволяє товару передчасно ламатися, а пружина забезпечує необхідну рухливість. Амортизатор LG AGM72924807 гасить частину вібрацій і ударів під час роботи СМА, зберігаючи барабан, корпус і інші елементи в цілості. Без цієї запчастини пралка буде скакати по кухні, шуміти, а також поступово розбивати внутрішні вузли побутової техніки. Дане комплектуючий розрахована на використання в пральних машинках автомат бренду LG. Уточнити розмір пружинного амортизатора або інші характеристики можна у менеджера при оформленні замовлення.
Характеристики
Виробник: LG;
Тип: Пружинний.
Довжина: 160-280 мм.
Діаметр втулки: 10 мм.
Код оригіналу: AGM72924807, AGM72924802, AJK72909102.
Гарантируем 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару і тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті і отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Післяплата, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vestel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 1 636 ₴











