Амортизатор для пральної машини Beko 2816871100 (110N) AKS
Амортизатор 110N BEKO 2816871100 — деталь, призначена у пристрої пральної машини для гасіння вібрацій і згладжування коливань, що виникають під час роботи приладу. Кріпляться амортизувальні елементи в нижній частині прання. Вони запобігають руйнуванню двигуна та інших дорогих деталей. Все ж, у міру експлуатації машинки такі елементи згодом можуть виноситися й вийти з ладу. За такої зламання в процесі віджимання бак почне вібрувати й стукати об стінки пристрою. Ремонту амортизатори не підлягають. Під час зносу їх необхідно замінити.
Тип: Амортизатор
Призначення: Для пральних машин
Цвет: Чорний
Опір під час роботи: 110 N
Відстань між осями кріплення в розтягнутому стані: 240 мм
Відстань між осями кріплення в складеному стані: 160 мм
Кріплення: Палець/Палець
Виробник: AKS
Країна-виробник: Туреччина
Оригінальний код: BEKO: 2816871100
Гарантми використовуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару та довгий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті та отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр-пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Накладений платеж, самовоз, онлайн оплата картою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 165 мм |
| Сила тертя | N 90 |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 13 мм |
- Ціна: 137 ₴










