Амортизатор для пральної машини Samsung DC66-00343F (60N) Ansa
113 ₴
- В наявності
- Код: 001544
- +380 (98) 573-27-27
Амортизатор для пральної машини Samsung DC66-00343F (60N) Ansa
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANSA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 113 ₴









