Амортизатор для пральної машини Miele Bosch (140N)
Амортизатор 140N Miele Bosch допомагає гасити частина шуму і вібрацій під час роботи пральної машини. Це незамінна деталь, яка робить процес прання більш комфортним, не дозволяє СМА переміщатися по кімнаті і знижує ризик «вирваних з коренем водовідводів, якщо за технікою ніхто не стежить. Ці амортизатори виконані з металу, тому що вони забезпечують триваліший термін служби в порівнянні з пластиковими деталями. Запчастину бере на себе все навантаження, коли барабан обертається у посиленому режимі і корпус пральної машини починає трясти. Завдяки такій дії помітно знижується рівень шуму, а також не потрібно турбуватися про цілісність підлоги і поруч стоїть зі СМА меблями. Зверніть увагу, що гучність обладнання також обумовлена типом барабана і матеріалами, з яких виконані інші деталі. На 100% вібрацію і шум амортизатор не усуває.
Параметри:
Відстань між осями кріплення в розтягнутому стані: 270 мм
Відстань між осями кріплення в складеному стані: 195 мм
Опір при роботі: 140 N.
Тип: Болт М8/Болт М8.
Гарантуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару і тривалий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті і отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, будемо раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Післяплата, самовивіз, онлайн оплата карткою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miele |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 139 ₴






