Амортизатор для пральної машини Beko 2816870800 (85N) AKS
Амортизатор СМА схожий за своїми характеристиками та параметрами з оригінальним амортизатором Beko 2816870800, повністю взаємозамінна. Найчастіше використовується на стираннях торгових марок Beko і Blomberg. Під час зносу одного з амортизаторів рекомендується міняти обидва. Особливості виробу: Пристрій складається зі штока та циліндра, кріпиться до корпусу та бака пластиковими фіксаторами через вушка, у яких так само встановлені пластикові втулки. Місця кріплення штока та з боку циліндра виміряні без втулки, мають внутрішній діаметр 13,5 мм, разом із втулкою — 11,5 мм. Сторона рифлених ребер квадрата по краю циліндра 32 мм. Постачається поштучно без додаткових елементів і кріплень. Відмінність від оригіналу: Демпферний механізм на 5 мм коротший від оригінального на 5 мм у складеному стані (змірюється між осями кріплення) і на 10 мм коротшим у розтягнутому.
Параметры:
Відстань між осями кріплення в розтягнутому стані: 230 мм
Відстань між осями кріплення в складеному стані: 155 мм
Опір під час роботи: 85 N
Гарантуємо 14 днів обмін, повернення. 100% якості товару та довгий час експлуатації.
Купуйте якісний товар у нас на сайті та отримуйте дуже швидку доставку (Нова пошта, Укр-пошта) по Україні.
У нас широкий каталог товарів, який активно поповнюється. Переходьте за посиланням, раді вам допомогти http://vremonte.in.ua
Накладений платеж, самовоз, онлайн оплата картою (Visa, Mastercard).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид запчастини | Амортизатор |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр втулки | 8 мм |
| Діаметр отвору | 12 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Сила тертя | N 120 |
- Ціна: 226 ₴









