
Шестерня середня для м'ясорубки D=28.5/78.5, H=22.5/15(34.5), Z=14кос./78кос.Saturn
124 ₴
- Немає в наявності
- +380 (98) 573-27-27
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Saturn |
| Вид запчастини | Шестерня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.045 |
| Висота великого кільця | 15mm |
| Висота малого кільця | 22.5 mm |
| Діаметр великого кільця | 78.5 mm |
| Діаметр малого кільця | 28.5 mm |
| Зуби великого кільця | косі |
| Зуби малого кільця | косі |
| Кількість зубів великого кільця | 78 |
| Кількість зубів малого кільця | 14 |
| Загальна висота | 34.5 mm |
| Тип шестерні | середня |
| Колір | Білий |
- Ціна: 124 ₴




